Gizlilik Sözleşmesi

1- Kullanıcılarımız hakkında ne tür kişisel bilgiler toplarız?

Size ait hiçbir demografik ya da kişisel bilgi (Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası, telefon numarası, ev adresi vb.) talep edilmemektedir. Dolayısıyla gizliliğinizi tehlikeye atacak hiçbir bilgi talep edilmemektedir. 

Otomatik Bilgilendirme: "bu uygulama size bildirimler göndermek istiyor" seçeneğine izin verdiğiniz takdirde, uygulama içinden birtakım bilgilendirme ve duyuru mesajları alırsınız. 

2- ExcelBanko bilgi paylaşımında bulunur mu?

Bilgileriniz gerektiğinde sadece satın alma yaptığınız şirketlerle (Apple, Google) paylaşılabilmektedir. 

Finansal Bilgiler: Biz finansal bilgilerinizi yada kredi kartı detaylarınızla ilgili bir kayıt tutmayız. Ödemeyi bize değil Apple ya da Google şirketine yaparsınız. ExcelBanko ya da benzer uygulamalar, yasalar gereği iTunes, AppStore ya da Google PlayStore dışında ödeme alamaz, kart bilgilerini göremez ve saklı tutamazlar. 

3- Kişisel bilgilerim ne ölçüde güvende ?

Size ait hiçbir demografik ya da kişisel bilgi (Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası, telefon numarası, ev adresi vb.) talep edilmemektedir. 

4- Uygulama içi satın alımlar ve abonelikler hakkında.

Apple ve Google şirketlerinin uygulama mağazalarında yer alan "uygulama içi satın alımlar" kısımları, uygulama içinde bir abonelik modeli olduğunu ve belirli bir ücret ödeyerek abone olmanızı sağlar. 1 Haftalık VIP Abonelik 1 Aylık VIP Abonelik olacak şekilde düzenlenen bu satın alma modelleri, süre bitimine 24 saate kadar iptal etmediğiniz takdirde sizin de bilginiz dahilinde otomatik olarak yenilenmektedirler.

1 Haftalık Yenilemesiz VIP Üyelik veya 1 Aylık Yenilemesiz VIP Üyelik satın alma modelleri ilede süre bitiminde otomatik yenilenmeyen üyelik paketlerinden size uygun olanı satın alabilirsiniz.

Abonelik yenilenme gününüz geldiğinde ödeme yine Apple (iOS) ya da Google (Android) şirketlerinin kendi ödeme sistemleri kullanılır ve ödemeyi direkt olarak bu şirketlere yaparsınız. Aboneliklerinizi istediğiniz zaman iptal etme hakkınız bulunmaktadır. 

Daha fazla bilgi almak için [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz. 

Son güncelleme; 7 Nisan 2019